✦ Gratis verzenden vanaf €65 in NL – €90 naar BE ✦

Wijnglas
Niet lullen
Sparkling Moments

€ 9,99

"Niet lullen, maar vullen!" Een glas met een knipoog, voor wie geen zin heeft in lang wachten op een volle bel.

  • Luxe goud-zwarte bedrukking
  • Voet in aubergine, hoogwaardig glas
  • Inhoud 350 ml
  • In een halfopen kadodoos, klaar om te geven

1 op voorraad

Verwerkingstijd: 1 tot 3 werkdagen

Beschrijving

Wijnglas Niet lullen: “Niet lullen, maar vullen”

"Niet lullen, maar vullen!" Een glas met een knipoog, voor wie geen zin heeft in lang wachten op een volle bel.

Een grappig kado voor een verjaardag, een borrel of zomaar. Leuk voor een vriend, collega of familielid met humor.

Wijnglas niet lullen productdetails

  • Wijnglas van Sparkling Moments
  • Tekst: “Niet lullen, maar vullen”
  • Luxe goud-zwarte bedrukking
  • Voet in aubergine
  • Gemaakt van hoogwaardig glas, fijn in gebruik
  • Inhoud: 350 ml
  • Verpakking: 9,6 x 9 x 24,7 cm
  • Geleverd in een halfopen kadodoos

Waarom ik dit glas zo mooi vind

Ik vind het fijn als een kado blijft. Dit glas zet je niet in de kast, maar pak je erbij als er iets te vieren valt. De goud-zwarte tekst en de gekleurde voet maken het chique en feestelijk, en omdat het al in een kadodoos zit, kun je het zo geven.

Mijn tip: geef het glas samen met een fles favoriete wijn. Wil je er nog iets persoonlijks bij? Voeg dan een houten wenskaart toe met je eigen boodschap.

Meer glazen met een lieve boodschap

Bekijk ook de andere Sparkling Moments glazen, of kijk bij mijn verjaardag kado's en kado voor haar voor nog meer leuke ideeën.

Aanvullende informatie

Gewicht 322 g
Afmetingen 9,6 × 9 × 24,7 cm
Verwerkingstijd

1 tot 3 werkdagen

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Wijnglas
Niet lullen
Sparkling Moments” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *