✦ Gratis verzenden vanaf €65 in NL – €90 naar BE ✦

Wijnglas
Opa
Sparkling Moments

€ 9,99

Een glas speciaal voor opa, met de tekst "Proost Opa" en "Geniet ervan!". Voor de opa die wel houdt van een goed glas wijn.

  • Luxe goud-zwarte bedrukking
  • Voet in aubergine, hoogwaardig glas
  • Inhoud 350 ml
  • In een halfopen kadodoos, klaar om te geven

1 op voorraad

Verwerkingstijd: 1 tot 3 werkdagen

Beschrijving

Wijnglas Opa: “Proost Opa – Geniet ervan!”

Een glas speciaal voor opa, met de tekst "Proost Opa" en "Geniet ervan!". Voor de opa die wel houdt van een goed glas wijn.

Een leuk kado van de kleinkinderen voor zijn verjaardag, Vaderdag of zomaar. Zo heeft opa voortaan zijn eigen glas op tafel.

Wijnglas opa productdetails

  • Wijnglas van Sparkling Moments
  • Tekst: “Proost Opa – Geniet ervan!”
  • Luxe goud-zwarte bedrukking
  • Voet in aubergine
  • Gemaakt van hoogwaardig glas, fijn in gebruik
  • Inhoud: 350 ml
  • Verpakking: 9,6 x 9 x 24,7 cm
  • Geleverd in een halfopen kadodoos

Waarom ik dit glas zo mooi vind

Ik vind het fijn als een kado blijft. Dit glas zet je niet in de kast, maar pak je erbij als er iets te vieren valt. De goud-zwarte tekst en de gekleurde voet maken het chique en feestelijk, en omdat het al in een kadodoos zit, kun je het zo geven.

Mijn tip: geef het glas samen met een fles favoriete wijn. Wil je er nog iets persoonlijks bij? Voeg dan een houten wenskaart toe met je eigen boodschap.

Meer glazen met een lieve boodschap

Bekijk ook de andere Sparkling Moments glazen, of kijk bij mijn kado voor opa en oma en kado voor hem voor nog meer leuke ideeën.

Aanvullende informatie

Gewicht 322 g
Afmetingen 9,6 × 9 × 24,7 cm
Verwerkingstijd

1 tot 3 werkdagen

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Wijnglas
Opa
Sparkling Moments” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *