Halloween griezel traktatie in transparante beker is een leuke nieuwe Halloween traktatie. Een variant op een eerder geplaatst Halloween traktatie blog.
Nog even en dan is het alweer Halloween! Persoonlijk heb ik er niet zo heel veel mee. Waarschijnlijk omdat ik er ook niet mee ben opgegroeid en hier in het dorp leeft het ook niet echt. Al is het wel steeds meer in opkomt. Ook in de webshop merk ik wel dat er jaarlijks meer wordt besteld.
Wat heb je nodig om deze Halloween traktatie te maken:
Transparante traktatie beker
Stickervel Halloween traktatie
Popcorn of iets anders lekkers
Een leuke sluitsticker of kadolabel (optioneel)
Hoe maak je de Halloween griezel traktatie:
Maak lekker veel popcorn. Laat de popcorn goed afkoelen.
Of koop deze kant en klaar. (Ik kies meestal voor het gemak en koop een zak kant en klaar in de supermarkt).
Elk stickervel heeft 8 mondjes, 8 paar ogen en 5 neuzen. Hiermee kun je zelf je griezel gezichtjes samenstellen.
Bekijk welke onderdelen je wilt gebruiken voor het maken van jouw griezelgezichtjes.
Plak de onderdelen op de transparante beker.
Vul de beker met popcorn.
Sluit de beker met de bijgeleverde deksel.
Halloween
Halloween is een feestdag die op 31 oktober wordt gevierd. Traditioneel wordt Halloween vooral gevierd in Ierland, het Verenigd Koninkrijk, Canada en de Verenigde Staten. De laatste jaren komt Halloween ook in Europa steeds meer van de grond.
Op 31 oktober verkleden kinderen zich en bellen of kloppen aan als het donker wordt aan bij huizen in de buurt en roepen “Trick or Treath”. De bewoners geven de kinderen dan snoepjes.
Vaak wordt er voor Halloween ook vaak versierd met pompoenen, griezel en lichtjes.